| Артикул | V4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 123мм |
| Артикул | D7377-B |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | V3 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 40 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | 0776 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | 0750 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 0751 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V2-A |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 223 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | V6 |
|---|---|
| Виробник | Wizard Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | xxx1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D7377-A |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | D3136 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | Rajah 3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | H1 grey tanto |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 03352 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | H9 blue |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 130 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |