| Артикул | C0505 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C0510 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C0501 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | G0205 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | RQAL06 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | MPA01 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 136 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 987868 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 987897 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | C0504 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | RQAL03 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | RQAL05 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | 702D |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 145 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 608K |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 610H |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 120 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 609J |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 168 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 104мм |