| Артикул | 604A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 120 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 608L |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 702A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 145 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 720A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 116 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 719B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 85 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 608O |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | T10 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 59 гр |
| Артикул | T17 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 54 гр |
| Артикул | B2-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Артикул | B007-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Артикул | B006.2 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 49 гр |
| Артикул | B7.3-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 160мм |
| Артикул | B7.3-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 164мм |
| Артикул | B9-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 38 гр |
| Артикул | B9-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 38 гр |