| Артикул | V9 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 300 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 215мм |
| Артикул | V12 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 167 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 140мм |
| Артикул | 3343 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 23 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 322 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 148мм |
| Артикул | H24 red |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 185 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | TS56 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 137 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | H27 |
|---|---|
| Виробник | Топоры и томагавки |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 314 гр |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | H23 черный |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 260 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | H23 зеленый |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 260 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | ER-268 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | H28 |
|---|---|
| Виробник | Топоры и томагавки |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 308 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | H26 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | H22 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V7 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 147мм |
| Артикул | LG01 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 191 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |