| Артикул | H9 серый |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 130 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | H1 Г |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | H1 зеленый |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | H4 |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 55 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 44мм |
| Артикул | V1-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 142 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH0123 black |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 299 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | CH0123 white |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 299 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 307 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 470 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 128мм |
| Артикул | H5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | 111 training |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | V5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 3719 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 8709 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | H9 GR |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 130 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |