| Артикул | TS54 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 118 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | TS76 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 105 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | TS59 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 115 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | CH3510 Mirror-lens |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 116 гр |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH3004 G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | CH3510 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH3504 G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | CH3004 G10 orange |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 159 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | CH3006 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3504 G10 brown |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | TS17 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 120 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3507-CHR |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 02139 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 25 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 03365 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 46 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 69мм |
| Артикул | 05246 gray |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 201 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 97мм |