| Артикул | SR621B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 237 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 04950 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 147 drop |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | H12 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 50 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | 285 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 05271 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 261-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | 226 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 3121A |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 01237 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 109 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 282 |
|---|---|
| Виробник | Voltron |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 246 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 305 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | K-613 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 05092 zt |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 102мм |