| Артикул | 25 camo-black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | C177 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | C177 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | BT1706A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 117 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BT1707C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 124 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BG08A-2 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 195 гр |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | BT1706B |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 116 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BT1707A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 126 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TS75 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 127 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | BG09A-2 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 119 гр |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | TS52 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 127 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TS38 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 127 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | TS48 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 124 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | TS83 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 127 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | TS57 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 104 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |