| Артикул | Z-2123 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Довжина клинка | 520мм |
| Артикул | Z-1602 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Вага | 1275 гр |
| Довжина клинка | 740мм |
| Артикул | 1696 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 920 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 420мм |
| Артикул | Z-2170 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | H15 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 31 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | H24 blue |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 185 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | K-613 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 305 black |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | V8 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | V14 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 155 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | V13 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 280 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 152мм |
| Артикул | 226 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | H24 green |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 185 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 253 |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | T1202DC |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 295 гр |
| Товщина обуху | 50.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 180мм |