| Артикул | TG0843 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 250мм |
| Артикул | TY1406 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 40.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | T1051D |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 15.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | D9512 W |
|---|---|
| Виробник | Voltron |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 318 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 05164 W |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 05164 D |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 02161 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | 05133 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 51мм |
| Артикул | 02266 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 04BR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 04 camo-black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |