| Артикул | 05156 H |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V24 hellhound |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | K20174 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 8124 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 420 brown |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 04601 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 252 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 04609 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 02227 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 02141 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 2.71мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 03401 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 05158 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05092 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 01523 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05178 plain |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 04495 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 345 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 155мм |