| Артикул | 31 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 05276 akc |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 148 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 05230 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | 420 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 102 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | xxxx |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 212 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 0269 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 220 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | LK5009 orange |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 35 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 54мм |
| Артикул | LK5013C |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | CH3002-G10 orange |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | CH3002-G10 blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | CH3001-G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | CH1047-G10 green |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | CH1047-G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | CH3505-G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 0028 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 400 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 230мм |