| Артикул | GT-T0050 B |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT-T0033 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | GT-T0040 carbon |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | GT-T0036 OR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | GT-T0059 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 3331T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | ACK90 A |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 2853-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | C10-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 0606 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 8337B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | 03403-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 07714 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | C229 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.95мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | FD003 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 47 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 88мм |