| Артикул | 3738 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 206 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 9514 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9513 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7442 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 5121 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 7451 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7454 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7452 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7835 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7838 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7251 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 7794 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 0850 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 0350BW |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 2613-2 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 150мм |