| Артикул | D7710 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D9340 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 28 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 47мм |
| Артикул | D6773 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 18 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | D9268 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 244 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 05431 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V29 T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V29 DE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V29 SE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | RW-1 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | F1301 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 43 гр |
| Артикул | B3730 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 3741 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 3771 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 3782 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 283 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 3781 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 283 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |