| Артикул | 1047GT |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 1047SB |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | CF1815 GRN |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | CF1815 Tan |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 1067BLK |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 1067CF |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | CF1810GRN |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | CF1810TAN |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | CF1810ORG |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | CF1810BLK |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | CF1809 GRN |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | CF1809 Tan |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | CF1809 BLK |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | CF1809 Jad |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 1814ORG |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 84мм |