| Артикул | CH3531-G10-BK |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 201 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | D9406 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 655 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | D4796 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 485 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 330мм |
| Артикул | D2602 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 04964 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D9041 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 159 гр |
| Товщина обуху | 4.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D6888 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | C81ORW |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V20 GRSE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | D9341 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 05129 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 230 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D7909 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 07639 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | EF72 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | EF223 BB |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |