| Артикул | 04982 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 197 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 04715 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 04433 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 290 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 04914 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 290 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 02228 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 05100 khaki |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 01968 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 04 FG |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 04B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CF5303DM |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 39 гр |
| Товщина обуху | 1.8мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | CF1010 BLK |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | CF1011 BLK |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | CF1815 BLK |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | CF1052 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | CF1818 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |