| Артикул | MCVK01 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | MBS03 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | MBS02 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | MBS01 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | D2115 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 05344 R |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 05344 BU |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 05344 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 05344 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | D2151 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | D9393 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 05430 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 01797 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 194 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | D5999 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 121212 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 97мм |