| Артикул | D2797 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 1276 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D9276 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | D6703 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 23 гр |
| Товщина обуху | 1.8мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | 04810 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 335 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | K20203 WH |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V20 BSE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | MWZ04 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 210 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | AZ08 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | MBM03 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | MBM01 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | MSM01 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | MCVK03 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | MCVK05 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | MCVK06 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 97мм |