| Артикул | EF65 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | EF70 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | EF65 red |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | EF13 A2 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | EF57 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF67 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | i19 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | i8 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 02015 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 240 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 05339 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | D2094 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | D9309 T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 05355 RED |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05224 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 03388 or |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 96мм |