| Артикул | 02304 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | F111 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 04716 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 192 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 04716 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 192 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 04716 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 192 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 05156 blue |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | 05269 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 230 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05169 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 230 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Z-2469 blue |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 171118 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 171222 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | A00088 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 159 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | CH3511 G10 D2 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | C187 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | Dark |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |