| Артикул | 2463 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 131мм |
| Артикул | D9536 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | 04609 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 04608 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | C224 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | C36 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 14 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | C36 camo |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 04443 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 04443 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | C196 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 229 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 05122 R |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 05122 GR |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 05350 DE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | Табарган OR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 192 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Tabargan B |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 192 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |