| Артикул | 05505 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.07мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | F3 A1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05429 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | 05420 WD |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Эпоксидная смола |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | D9309 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | D2811 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | Cypher M390 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | V31 ser |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05371 R |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | YX-650 |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | YX-635 |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | YX-622 GR |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | YX-630 blue |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | YX-750 gray |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | YX-636 brown |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 91мм |