| Артикул | YX-628 pink |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | YX-628 gray |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | YX-751 black |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | YX-751 Tan |
|---|---|
| Виробник | Yon Xanadu |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | D5703 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 252 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | Пчак06 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 178 гр |
| Товщина обуху | 4.05мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | Азарт |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 123мм |
| Артикул | bel01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | bel02 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | командор01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | командор03 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 05477 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 05529 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | C1137 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 05483 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 91мм |