| Артикул | D8491 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 78 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 319 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | BM550-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | F19 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F17 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F14 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F23 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+TC4 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 911C3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 3.76мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 04715 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 05476 |
|---|---|
| Виробник | KESIWO |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05495 GR-S |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05495 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05433 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 4.05мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | V37 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 203 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | K20203 BK |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |