| Артикул | KB239Y |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | KU230A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | KU179C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU162A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | KB283A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | KU212E |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU179B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KB239B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | KB253D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | KB077 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | KU219A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU167 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | KB245C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | EF928 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | EF939 N |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |