| Артикул | EF924 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | EF937 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | EF927 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 182 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | EF942 N |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05495 B-S |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05495 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | C1102 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 43мм |
| Артикул | C1102 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 43мм |
| Артикул | 0640 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 05318 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | D6535 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | D9403 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 05497 B |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05366 T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CK9172BR-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |