| Артикул | 05418 B |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | DLC |
| Тип замка | Out-the-Front Double Auto |
| Вага | 77 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуху | 2.9 мм |
| Довжина клинка | 77 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Сергій,
Ніж прекрасний! Якість на висоті, все підігнано ідеально, механізм працює бездоганно. Маю з чим порівняти, є декілька трудоднів, скарб, ультратеки і декілька фронталок від Бечмейд. Но цей малюк просто зачарував! На літо в легких шортах він буде дуже зручний.
Окрема подяка персоналу за оперативність і гарне відношення. Рекомендую!