| Артикул | 9134B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 03377 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 05511 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 175мм |
| Артикул | D2817 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | QS126-C |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | QS123-C |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | QS118-C |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | QS130-B |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | QS130-A |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | QS117-A |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | QS102-A |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 0055 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 183 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 0999 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 201 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 05324 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 01747 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 62мм |