| Артикул | 95 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 219 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 87 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D6541 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Товщина обуху | 5.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 265мм |
| Артикул | D6712 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 05418 W |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | V38 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 244 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | V31 D/E |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF917 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | EF923 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | EF914 R |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | EF16 blue |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | EF913 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 4.05мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | EF941 N |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | EF915 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | EF939 KH |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |