| Артикул | EF934 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | EF16 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | EF929 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF917 KH |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | EF935 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | EF931 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | EF922 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | EF919 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | EF942 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | C2002D |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | C901DS |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | C912DS |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | C2004C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | C908A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | C911C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |