| Артикул | C2005D |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 814A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | TP-02D |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 38 гр |
| Артикул | 921A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 818C |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 906CF-A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 919C |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 113мм |
| Артикул | 821B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 711B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 921B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 809C |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 2002A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | D4394 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | 485 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 87 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |