| Артикул | CK9172BK-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | CK9172BK-BT |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | CK6013 |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | CK7206BK-BT |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 197 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | CK7206GN-GT |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 197 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | CK7205BK-BT |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 199 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | CK7205GN-GT |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 199 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | CK3502GN-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | CK3502YE-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | CK3502BK-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | CK1101PP |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | CK1101OG |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | CK1101BK |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | CK9168BK-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CK9171GY-GT |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 98мм |