| Артикул | CF1814BLK |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | lavrak blue |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 148мм |
| Артикул | lavrak red |
|---|---|
| Виробник | Steelclaw |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 148мм |
| Артикул | 95129106 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 620 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | m-0007 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 420 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | HKT4103 |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | HKT3103 |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | HKT4003 |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | HKT2018GN |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 39 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | HKT2018BK |
|---|---|
| Виробник | Tonife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 39 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | Jin02 yellow |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | QS112-A |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 201803 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 202001 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 207 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 114мм |