| Артикул | C1002 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 152мм |
| Артикул | C1003 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 9213 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7641 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 3300D red |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D7056 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D6876 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D8474 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 05451 |
|---|---|
| Виробник | KESIWO |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D2353-2 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 18 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 35мм |
| Артикул | D6533 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | D8699 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | SR617A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | D6690 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 2.64мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | KU245D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 98мм |