| Артикул | GT09 |
|---|---|
| Виробник | Kanedeiia |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | GT07 |
|---|---|
| Виробник | Kanedeiia |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT06 |
|---|---|
| Виробник | Kanedeiia |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT02 |
|---|---|
| Виробник | Green Thorn |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | GT03 |
|---|---|
| Виробник | Green Thorn |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT05 |
|---|---|
| Виробник | Green Thorn |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | GT04 |
|---|---|
| Виробник | Green Thorn |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | GT01 |
|---|---|
| Виробник | Green Thorn |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | Halo6 D2 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | VK12 |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SS108 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 610 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 185мм |
| Артикул | SS112U |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 980 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 680мм |
| Артикул | SS134 black |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 880 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS210D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 1070 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |