| Артикул | D2684 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 2857-1 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 0357 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | seb03 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 04 BB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D10455 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 185мм |
| Артикул | 05465 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | MT10 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | DG11 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 109мм |
| Артикул | DG12 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | DG12 front |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 7272 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | EF913 KH |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 4.05мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | EF961 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | EF16 black |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |