| Артикул | D10201 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | UT21 black |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05371 B |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 911B3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 266 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | D5107 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 178 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | TS235 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | TS273 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | TS230 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 69мм |
| Артикул | TS182-M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | TS277 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | TS187 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | TS225 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | TS268 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | TS244 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | GT08 |
|---|---|
| Виробник | Kanedeiia |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |