| Артикул | EF951 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | EF81 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | EF913 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 4.05мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | EF946 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF966 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | EF963 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF954 red |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF973 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | i8 or |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 18391 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | i15 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | C239 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | C12 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | C196 FG |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 229 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | D10403 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 59 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |