| Артикул | 05014 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 266 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | F28 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | KU179D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU150 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | KB245B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | KB076 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V45 brown |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 213 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | 3814 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 201802 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 7036 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | 7932 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | G5 nefrit |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 123123 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | D8889 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | SW04 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 418 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 197мм |