| Артикул | V4516N5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V3403N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V3487N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V4516A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V2541N4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | Ki4502A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 05526 green |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | C196 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 229 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 2916-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | zt0235 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | 18359 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D8686 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | SS134 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 880 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS116D2 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1030 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | SS147 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 810 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |