| Артикул | GT11 |
|---|---|
| Виробник | LOVOCOO |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | GT956 green |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT113B |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | GT958 brown |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | BL335 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 78 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | i22 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | Магистр 01-3 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | Магистр 02-1 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | Магистр S35VN |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | Магистр 01-2 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | Хамелеон-01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | JIN02 white |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | Ki4513A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | V3454N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | V4477N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 89мм |