| Артикул | SS149 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 810 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | TS505 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 208 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 197мм |
| Артикул | TS503 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | TS158 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 69мм |
| Артикул | TS196 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Ts118 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS259 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | TS229 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | TS221 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | TS169 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 05418 B |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | D10342 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 05484-bb |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 59 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 0707 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D10193 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |