| Артикул | PF949GR |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PF-949 B |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PF-718 black |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PF818DS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PF-979 GRW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | PF-969 G3 |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PF838GRS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PF-714 black |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | PF-989 W |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PF-989 GR |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PF939DTW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | PF-959 GRP |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PF717 black |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | GT113R |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | GT959 black |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 78мм |