| Артикул | 3726C |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | CH3015 G10 blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | CH3020 G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH3541 G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH3011 G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | CH3504S gray |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 05472 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 155мм |
| Артикул | 05475 OR |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 05420 RB |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Эпоксидная смола |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | Dark N |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | JR7406 gold |
|---|---|
| Виробник | Jungle Edge |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D8859 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | EF216 blue |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | i21 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 2857-3 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |