| Артикул | GT958 green |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GT956 black |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF56 green |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | EF27 black |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | GT956 brown |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT959 khaki |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | GT958 black |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 15080 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | SMF11 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ZT0808 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | C151 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 190 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | i17 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | V46 green |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 109мм |
| Артикул | i16 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 05308 blue-black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |