| Артикул | ST302 green |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | ST111 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | SS112C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1000 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS142C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 840 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 700мм |
| Артикул | SS116C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 890 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 700мм |
| Артикул | LK5025 OR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | Ёрш-02 |
|---|---|
| Виробник | Steelclaw |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | Ёрш-01 |
|---|---|
| Виробник | Steelclaw |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | ЁРШ-03 |
|---|---|
| Виробник | Steelclaw |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | T3-T5 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | Хамелеон-02 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | Саха01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | 05475 BT |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | D5438 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 178 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 319 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 62 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 72мм |