| Артикул | LK5026 blue |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | Командор-02 |
|---|---|
| Виробник | Steelclaw |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | Страйк |
|---|---|
| Виробник | Steelclaw |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 63 BB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 19052 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | i21 or |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | D8858 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 3333 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 0456 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 19049-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | ST104 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | EF114 green |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 47 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | ST109 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | ST105 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ST302 khaki |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 98мм |