| Артикул | V4572N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V2541N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | 1044C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | SPC10 serr |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | SPC10 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D10512 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | D10652 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 5.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 05503 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | D10868 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | K7350A |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 51мм |
| Артикул | 0606 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ACK13 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | 7032 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | RSK9225 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | LK5024 OR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |